Część z was jest pewnie zdziwiona tym tytułem, z racji tego że musimy o tym pamiętać, że zawsze istnieje druga strona medalu. Oczywiście, bez powietrza człowiek nie może żyć. No ale my nie o tym, chodzi nam o drugą część, z jednej strony bez seksu da się żyć, choć jest to nasze podstawowe założenie jako gatunek, po prostu przedłużyć geny. Ale z drugiej strony, nie możemy też sprawiać, żeby rządza seksu przejęła stery naszego życia i uprawiać go po prostu z byle kim, bo skończy się to dla nas po prostu źle. Wracając jednak do tematu, czy bez seksu nie da się żyć?

Każdy komu zależy na zachowaniu zdrowej kondycji psychicznej powinien uprawiać seks. Uprawianie ,,miłości” ma sporo zalet, ale również pamiętajmy o tym, że nie należy przesadzać, z racji tego że jak mówi stare porzekadło, ,,nawet najlepsze lekarstwo potrafi być trucizną jeśli będzie podane w złej dawce”.

    Tylko gdzie szukać „seksu”? Nie każdy posiada stałego partnera, z którym może uprawiać seks kiedy tylko zajdzie potrzeba. Całe szczęście mamy dwudziesty pierwszy wiek i mnóstwo możliwości.

    Seks randki w internecie?

Jak umówić się na darmowy seks? Sprawa jest prostsza niż mogłoby się wydawać. Portali oferujących seks randki jest mnóstwo. Istnieją zarówno bezpłatne jak i płatne , jednak z przeważającą ilością tych pierwszych. Znajdziemy tutaj prosty interfejs z wyszukiwarką danych typu wiek, wzrost , zainteresowania , ulubiona pozycja w łóżku itp. Bardzo często użytkownicy mają możliwość załadowania na swój profil zdjęć. Nie tylko można zobaczyć czyjąś twarz , ale przed spotkaniem poprosić o udostępnienie zdjęć 18+ (tylko dla dorosłych) .  

       Zaczynamy od niewinnego wysłania wiadomości – zazwyczaj są to tematy neutralne , po czym rozmowa jest nakierowywana na zamierzony cel. Jeśli wpadliśmy komuś w oko – często od razu pada pytanie czy posiadamy lokum, samochód , lub znamy miejsce w którym można się swobodnie zająć sobą. Następnie wymiana telefonów lub umówienie się w danym miejscu o ustalonej porze. Nikt nie wymaga od Ciebie miłości, pieniędzy czy zaangażowania. Zazwyczaj cel jest typowo rekreacyjno-sportowy bez większych emocji . Jeśli posiadasz internet w telefonie lub komputerze – wachlarz możliwości staje przed tobą otworem. 

Źródło : https://maxporn.pl