Po jakimś czasie w związku ochota na seks zdaje się być coraz rzadsza, nie ma już takiego parcia na to, a jak wiadomo każdy lubi mieć satysfakcję z dobrego ,,bzykanka”. Istnieją co prawda afrodyzjaki i inne środki, które ,,pomagają”, ale zazwyczaj jest to rozwiązanie krótkoterminowe. Dlatego też, co zrobić, aby podkręcić temperaturę w sypialni?

Co może pomóc ci podkręcić temperaturę w sypialni?

Seksowna bielizna – dzięki niej twój partner będzie bardziej atrakcyjny

Seksowna bielizna to jeden z najprostszych sposobów na to, żeby twoje życie łóżkowe znowu zaczęło mieć w sobie życie, ba, nawet twoja partnerka ubrana w tak zmysłowe ciuszki czuje się pewniej, a nawet być może przejmie inicjatywę, podczas gdy ty będziesz fascynował się kolejnymi elementami jej ubioru. Szczególnie popularne jest także połączenie erotycznej bielizny i pończoch, noszonych na specjalnym pasie. Pamiętajmy jednak o tym, że wszelkie zabiegi, które służą urozmaiceniu waszego pożycia seksualnego – wzmacniają wasz związek i poprawiają wzajemne relacje, przez co oprócz tego że ,,bzykanko” będzie bardziej udane – prawdopodobnie będziecie się czuć lepiej ze sobą.

Małe ,,co nieco” w nietypowym miejscu

Seks w plenerze, ,,dymanko” w pod prysznicem, bądź w kinie – to idealne wyjście dla par którym znudził się normalny stosunek w łóżku, niektóre związki podnoszą poprzeczkę do tego stopnia, że uprawiają seks w miejscach normalnie uczęszczanych przez ludzi w biały dzień. Jeśli chodzi zaś o seks w łazience – to muszę tutaj zaznaczyć, że jeśli należycie do ludzi bardziej zaokrąglonych, bądź też wysokich – to opcja kochania się w wannie niestety odpada, chociaż równie ciekawą opcją jest właśnie małe bzykanko pod prysznicem.

Ćwiczenia przed seksem

Ćwiczenia fizyczne znacznie zwiększają chęć na seks, z racji tego że aktywność fizyczna sprawia, że wzrasta nam ciśnienia krwi , przez może wzrosnąć nam libido, nie mówiąc już o tym, że bycie wysportowanym sprawia, że partner będzie wydawał się nam bardziej atrakcyjny, poza tym stosunek będzie mógł trwać po prostu dłużej.

Źródło : https://porneo.pl/