Randkowanie ze strony kobiet wygląda nieco inaczej od strony męskiej, dlatego też dzisiaj skupimy się na stronie facetów. Co najbardziej denerwuje facetów przy szukaniu drugiej połówki?

Co najbardziej denerwuje facetów przy randkowaniu?

,,Ghosting” – czyli ignorowanie przez płeć przeciwną

Żyjemy w wieku, gdzie komunikacja międzykontynentalna może być przeprowadzona niemalże natychmiastowo. Dlatego też nie odpowiadanie na czyjeś wiadomości, kiedy ktoś jest zainteresowany, a strona przeciwna ,,nie jest” – jest po prostu niegrzeczne. Wiele kobiet niestety to robi, czy to jest przez komunikatory, czy też już po randkach. (Równie dobrze faceci mogą w tym czasie skorzystać z takich stron jak roksa zamiast robić sobie nadzieje). Każdy chyba chciałby chociaż krótką odpowiedź – ,,nie jestem zainteresowana, wybacz”, napisanie takiej wiadomości nie jest chyba aż tak wielkim wysiłkiem, prawda?

Kiedy druga strona uważa się za lepszą, niż tak naprawdę jest

Nie ma nic bardziej irytującego, od osób które uważają się za lepsze, niż tak naprawdę są. Pokazuje to również, jak bardzo narcystyczne te osoby są, przez co atrakcyjność takiego kogoś dla faceta spada automatycznie do zera.

Spóźnianie się

Po raz kolejny, żyjemy w czasach, gdzie nawet komunikacja miejska może zostać wyliczona do minuty. Na spotkanie na rozmowę o pracę też zazwyczaj przychodzicie spóźnieni? To pokazuje tylko, jaki brak respektu macie dla osoby przeciwnej, więc jeśli po prostu zależy wam na tym, aby ta osoba była wami nadal zainteresowana – bądźcie na czas!

Odmowa spotkania – na kilka minut przed nim

To chyba najgorsze, co może zrobić ktoś, kto na początku zgodził się na randkę z kimś. Lub też ogólnie, kiedy się nie pokaże, kontaktu z nim nie ma – równie dobrze mogliście się z tą osobą nie umawiać, efekt byłby ten sam – a nie marnowałybyście przynajmniej czasu tej osobie.

Ogólny brak wychowania – oraz manier

Drogie panie. Jeśli ,,k*rwicie” i rzucacie ,,ch*jem” co drugie słowo – nie jest to wcale atrakcyjne dla drugiej strony, pokazuje to tylko jak niewychowane jesteście, i nie, nie jest to wcale sexy, ani zabawne. Dlatego też – zachowujcie się!