Teoretycznie wszystkie gadżety erotyczne jakie możemy kupić na rynku powinny być w pełni bezpieczne. Wiadomo przecież, że najczęściej mają one kontakt z naszymi delikatnymi narządami płciowymi, a więc bezpieczeństwo jest tutaj niezwykle istotne. W normalnej sytuacji takie gadżety przechodzą odpowiednie testy i dostają certyfikaty bezpieczeństwa. Niestety tak naprawdę nikt tego nie kontroluje. W efekcie na rynku możemy kupić wiele takich gadżetów erotycznych, których jakość jest wątpliwa, a sex z tym przyrządem może się skończyć fiaskiem.

Może nie zrobią one wielkiej krzywdy, ale mogą na przykład prowadzić do uczuleń, zaczerwienienia i tym podobnych rzeczy. Jak unikać takich gadżetów? Po pierwsze nie powinniśmy kupować gadżetów o wyjątkowo niskiej cenie, gdyż konsekwencja dla panienki może być przykra. To podejrzane i naprawdę lepiej wydać te kilka złotych więcej.

Po drugie dziwny zapach gadżetu także świadczy o tym, że wykonany on został z materiałów niskiej jakości. Po trzecie, i chyba najważniejsze, po prostu sprawdzajmy czy na opakowaniu gadżetu znajdują się stosowne informacje o certyfikatach. W ten sposób unikniemy problemów. Warto korzystać z tych gadżetów, które promują gwiazdy porno, gdyż one są w 100% bezpieczne.