Wiele osób zastanawia się czy w ogóle jest możliwe, aby poznać prawdziwą miłość w Internecie. Okazuje się, że tak, czego dowodem są liczne związki małżeńskie w otoczeniu, które poznały się właśnie z pomocą portali randkowych. Taki optymistyczny scenariusz jest, więc możliwy, ale trzeba mieć trochę szczęścia i poświęcić czas na budowanie nowych relacji.

Czy w internecie można poznać miłość?

Jak zaistnieć na portalu randkowym?

Na początku trzeba się zarejestrować. Później tworzymy swój profil, czyli dodajemy zdjęcie i wybrane informacje o sobie. Warto wskazać przede wszystkim lokalizację, wiek, stan cywilny, wzrost, wykształcenie. Zwykle jest także pole na wpisanie kilku informacji o sobie i określenie swoich preferencji, co do przyszłego partnera. Gdy już stworzymy taki profil jesteśmy widoczni dla innych i mogą oni do nas pisać.

Warto jednak być aktywnym i zamiast czekać tylko na odzew samemu inicjować kontakty. Portale randkowe mają bardzo dobrze skonstruowane wyszukiwarki, dzięki czemu filtrujemy sobie kandydatów pod kątem naszych oczekiwań. Przykładowo wdowa po czterdziestce z Warszawy może zaznaczyć, że szuka pana w wieku 40-50 lat, również z Warszawy, kawalera lub wdowca z wyższym wykształceniem.

Dlaczego nie od razu udaje się kogoś znaleźć?

Mnóstwo osób szybko zniechęca się do portali randkowych, zwykle już po kilku dniach obecności. Pierwsze wrażenie, co do portalu jest zwykle dobre, widzimy dziesiątki odpowiadających kandydatów i wydaje się, że szybko uda się poznać kogoś miłego. Tymczasem korespondencja nie zawsze przebiega po myśli, bywa, że brakuje wspólnych tematów albo strony mają inne poczucie humoru.

Wiele osób nie przestrzega zasad dobrego wychowania i nie pojawia się o umówionej porze albo nagle przerywa korespondencję, co bywa bardzo zniechęcające. Często bywa i tak, że korespondencja jest udana jednak pierwsze spotkanie na żywo przynosi rozczarowanie. Nie należy się jednak zbyt łatwo zniechęcać, tylko próbować zawierać kolejne znajomości i dać sobie szansę na miłość. Warto też mieć na uwadze, że są osoby, które robią słabe pierwsze wrażenie a zyskują przy bliższym poznaniu. Jeśli więc pierwsze spotkanie na żywo wypada nie najlepiej a druga strona proponuje kolejne to czasem warto zaryzykować.

Źródło : https://sexfotka.net.pl