Większość ludzi myśli, że przyciąganie jest czysto fizycznym wydarzeniem. W pewnym sensie ten pogląd jest poprawny. Kiedy widzisz kogoś po raz pierwszy, wchłaniasz ogromną ilość informacji na temat jego fizycznych atrybutów w ciągu zaledwie minuty lub dwóch. Dość szybko podejmujemy decyzję, czy ten pakiet fizyczny przyciąga nas natychmiast, czy nie. Wiesz, że kiedy już się lepiej poznacie, nadejdzie czas intymnego kontaktu, który może przeobrazić się w gorący seks.

Najważniejszym jego etapem jest gra wstępna, czyli wzajemne uwodzenie się. Uruchamiają się wtedy wszystkie zmysły: chęć dotyku, utrzymanie kontaktu wzrokowego, kosztowanie ciała, zapach hormonów i namiętne dźwięki, które oboje tworzycie.

Uwodzenie seksualnym zmysłem dotyku

Nie ma nic tak elektryzującego jak pierwszy dotyk skóry o skórę lub nieśmiały szept pocałunku, gdy usta spotykają się między dwojgiem kochanków. Jeśli uwodzisz kogoś nowego, twoje serce bije, gdy zaczynacie odkrywać siebie nawzajem poprzez dotyk podczas pierwszych nieśmiałych prób gry wstępnej. Albo jeśli jesteście wieloletnimi kochankami, którzy dokładnie wiedzą, które strefy erogenne zacząć pieścić, aby pobudzić swojego partnera, dotyk jest nadal ważną częścią bajecznej gry wstępnej.

Uwodzenie seksualnym zmysłu wzroku

Uwodzenie i bajeczna gra wstępna obejmują każdą część twojego i twojego kochanka świata. Zmysł wzroku stanowi dużą część tego świata. Jest to niesamowity proces i ma pierwszorzędne miejsce w zauważaniu kogoś, odczuwaniu przyciągania do niego oraz w rozwijaniu pożądania i seksualnego pragnienia.

Uwodzenie seksualnym zmysłu smaku

Zmysł smaku jest często najbardziej zaniedbywany, jeśli chodzi o zmysłowość i przyjemność seksualną. Jest to szczerze mówiąc dość śmieszne, ponieważ smak wchodzi i ma ogromny wpływ na naszą przyjemność z gry wstępne i uwodzenia. Nie tylko zmysł smaku odgrywa istotną rolę w naszym apetycie, ale nasze usta to niesamowite strefy przyjemności.

Uwodzenie seksualnym zmysłem zapachu

Zmysł węchu to fascynujący i skomplikowany system, który wpływa na nas o wiele bardziej niż zdajemy sobie z tego sprawę. Jest to jeden z dwóch tak zwanych „zmysłów chemicznych”, ponieważ zapachy są substancjami chemicznymi wykrywanymi przez ten zmysł (smak jest drugim zmysłem chemicznym). Poprzez węch nieustannie badamy nasze otoczenie. 

Uwodzenie seksualnym zmysłu słuchu

Możesz się zastanawiać, jak zmysł słuchu ma cokolwiek wspólnego z uwodzeniem, grą wstępną i przyjemnością seksualną. Dzieje się tak dlatego, że słuch to niesamowity proces, który pozwala nam odróżnić coś tak skrajnie odmiennego, jak szept naszego kochanka do ucha od tego samego kochanka krzyczącego na nas, gdy jest zły. Jest to zmysł, który jest potężny i rozróżniający, a żeby w pełni cieszyć się uwodzeniem, grą wstępną i zmysłowością musisz docenić każdy zmysł, co oznacza, że nie możesz wykluczyć tego jednego.

Klucz do idealnego seksu – gra wstępna

Seks łączy wszystkie zmysły ciała – dzięki nim ten intymny akt za każdym razem jest niezapomniany. Chodzi też o bycie kreatywnym w tym, co się robi, słuchanie kochanka, jak również mówienie mu, co się lubi, oraz stymulowanie jego zmysłów.

Wreszcie chodzi o budowanie własnej seksualnej pewności siebie, by próbować nowych rzeczy bez odczuwania jakiegokolwiek niepokoju czy strachu. Ciesz się kuszeniem i sprawianiem przyjemności swojemu kochankowi nawet w najmniejszy sposób, tak aby twoja gra wstępna i uwodzenie były naprawdę bajeczne!

Źródło: https://pornografia.net.pl/