Pójść na randkę w 2021 to prawdziwe wyzwanie, z racji tego że bardzo ciężko jest znaleźć miejsce, które przyjmuje klientów. Dlatego też dziś przedstawimy ci, co warto jest zrobić, jeśli przygotowujesz się do randki!

Jak dobrze przygotować się do randki?

Miejsca, w których możesz wybrać się na randkę

Niestety, w dzisiejszych czasach trzeba uzbroić się w cierpliwość, bo możliwości na spotkanie się zmieniają z dnia na dzień, bo rząd otwiera, a to zamyka miejsca, w których można się spotkać. Można powiedzieć, że ta pandemia to nie jest dobry czas na poznanie nowych ludzi, ale to, cóż, musisz się do tego dostosować.

Jeśli jednak to nie pierwszy raz, kiedy idziesz na randkę z tą osobą, możesz też zaprosić do ją do swojego mieszkania. Jeśli mieszkasz w domu z rodzicami, to sytuację masz nieco utrudnioną, ale jeśli jest ona wyrozumiała, bez przeszkód możesz ją zaprosić. Kolejną opcją jest wyjście do galerii, bądź muzeum, ale w takich miejscach będziecie mieli niewiele prywatności. Jeśli jednak masz całkiem spore ilości gotówki, to możesz również przykładowo wynająć domek w górach, bądź nad morzem. Najtańszą i najprostszą decyzją jaką jednak możesz podjąć, to wyjście na spacer.

Jeśli idziesz z nią na spacer

Kobiety to stworzenia skomplikowane, dlatego też pamiętaj o tym, że mimo iż omówiliście wspólnie spotkanie wielokrotnie, to i tak ty decydujesz. Nigdy też nie zakładaj, że zna ona wszystkie miejsca, dlatego też planując spacer, zapytaj ją, czy zna park. Pamiętaj przecież, że im więcej wiesz o jej preferencjach, tym większa będzie korzyść dla ciebie.

Nie spóźniaj się

Spóźnienie sprawić, że twoje pierwsze wrażenie ba tej osobie nie będzie zbyt dobre. Dlatego warto na miejsce dotrzeć 10 minut wcześniej, ponieważ w razie potrzeby będziesz mieć trochę wolnego czasu. Przed pierwszą randką weź prysznic, a następnie spróbuj wcześnie iść spać.

Kiedy jesteś zmęczony, będziesz się gorzej czuć, a przecież nie o to tu chodzi, prawda? Postaraj się też nie ekscytować za bardzo spotkaniem, ponieważ wtedy też wydasz jej się niezbyt pewnym. Staraj się też nie nosić czegoś zbyt grubego, bo zapewne w pewnym momencie będziesz musiał zdjąć kurtkę, a zapach spoconego ciała nie bardzo ci pomoże w zapoznaniu się lepiej z daną panną.

Zadbaj o higienę oralną

Niestety, ale prawdziwe życie to nie sex kamerki showup, tutaj musisz się trochę postarać, jeśli chcesz zaliczyć. Dlatego też ważne jest dokładne umycie zębów, oraz zadbanie o wyczyszczenie języka, oraz w miarę możliwości przestrzeni między-zębowych. Dodatkowo guma do żucia przed samym spotkaniem może ci pomóc nieco odświeżyć oddech ale pamiętaj o tym, aby ją wyrzucić przed samym spotkaniem.