Wielu mężczyzn zastanawia się jak zadowolić kobietę w sypialni, tak żeby następnym razem prosiła o jeszcze więcej. Seks bardzo często wiąże się z pytaniami, na które ciężko jest znaleźć odpowiedzi. Zadowolenie kobiety w sypialni nie jest wcale takie trudne, wystarczy zastosować kilka trików.

Kobieta na pierwszym miejscu

Jeśli płeć piękna ma zostać zadowolona, to jej potrzeby powinny być stawiane na piedestale. Mężczyzna musi się nią odpowiednio zająć. Przede wszystkim trzeba zacząć od rozmowy, w której kobieta bez oporów powie czego oczekuje. Jeżeli jest zbyt nieśmiała i ciężko jej się mówi o intymnych sprawach, to facet powinien postawić na intuicję. Pocałunki, delikatny dotyk, lizanie cipki czy pieszczoty całego ciała pozwolą kobiecie się rozluźnić i podniecić. Koncentracja mężczyzny powinna skupiona całkowicie na doznaniach kobiety. To ona powinna być najważniejsza.

Zaskoczenie

Zarówno kobieta, jak i mężczyzna lubią poczuć w sypialni dreszczyk emocji, może go spowodować właśnie zaskoczenie. W tym wypadku facet ma spore pole do popisu. Może obsypać łóżko płatkami róż, włączyć nastrojową muzykę, czy zapalić aromatyczne świece. Jeśli jednak zdecyduje się na innego rodzaju zaskoczenie to może postawić na gadżety erotyczne np. opaskę na oczy, która pogłębi doznania kobiety w trakcie gry wstępnej i całego stosunku. Ma możliwość także odejść całkiem od standardowego seksu, czyli zaproponować nową pozycję seksualną lub zamiast z sypialni skorzystać z kabiny prysznicowej. Tak naprawdę zaskoczenie kobiety przez mężczyznę ogranicza tylko jego wyobraźnia.

Po wszystkim nie może zostać sama

Wielu mężczyzn po stosunku udaje się do łazienki, na papierosa, czy odwraca się od kobiety i idzie spać. Jest to jeden z poważniejszych błędów. Panie są bardzo wrażliwe i potrzebują uczuć nie tylko w postaci seksu. Dla nich liczy się pocałunek po nim, zwykłe przytulenie lub nawet krótka rozmowa. Kobieta pozostawiona sama w sypialni nie czuje się komfortowo i często za dużo rozmyśla. Dodatkowo bezpodstawnie zaczyna się zastanawiać, czy może zrobiła coś nie tak albo się nie spełniła. Warto więc po seksie pozostać z nią jak najdłużej.