Czasami same, liniowe poradniki o seksie mogą się znudzić, w końcu monotonia często przyprawia ludzi o agonię (naturalnie nie mówimy tutaj o dosłowną agonię, to w końcu przenośnia) dlatego też my zamiast was nudzić kolejnym poradnikiem, wysmażyliśmy dzisiaj dla was ten artykuł, w którym dowiecie się kilku ciekawych tematów o seksie!

Kilka porad i ciekawostek o seksie – czyli jak myśleć o wszystkim na raz

Jak zadbać o kobietę podczas gry wstępnej?

Jeśli chodzi o Panie, to aby były one odpowiednio zadowolone z gry wstępnej, to potrzeba na to nieco więcej wysiłku, lecz wiadomo jest iż aby zarówno mężczyzna, jak i kobieta czerpali z seksu przyjemność. Niestety często jest tak, że jedna lub druga strona mogą czuć się wykorzystane, ponieważ partner już się zaspokoił i właściwie nie bierze pod uwagę naszej satysfakcji. Najczęściej jednak to mężczyzna szybciej kończy, a o kobiecie już zapomina. Jednakże gra wstępna jest naprawdę kluczowa, ponieważ mało która kobieta lubi tak zwane szybkie numerki, chyba że naprawdę ma na coś takiego ochotę. Gra wstępna pozwala nam przygotować się na zbliżenie.

Delikatne pocałunki, dotykanie – to jest to, czego potrzebuje kobieta. Nawet podczas niewinnych pieszczot można podniecić się tak, że do skończenia nie potrzeba dużo – zarówno u mężczyzn, jak i kobiet. Taki wstęp jest więc bardzo ważny jeśli chcemy zapewnić kobiecie komfort i przyjemność. Istotne jest, tak jak wspomnieliśmy na początku, aby najpierw zaspokoić kobietę. Ta z pewnością się odwdzięczy. Ważne, aby słuchać jej ciała – kiedy czujemy, że partnerce podoba się ten ruch, ten rytm, nie przerywamy go, chyba że chcemy przedłużyć ten najważniejszy moment. W ten właśnie sposób, słuchając ciała kobiety i reagując na odgłosy rozkoszy, dojdziemy do najważniejszego punktu.

Swinging – czyli zamiana pary

Swing – to kolejny sposób na to, aby para odpowiednio się zabawiła. Klasyczny schemat to 2+2, pojawiają się jednak modele, w którym mowa już o seksie grupowym. Swingersi często decydują się na takie rozwiązanie, aby urozmaicić swoje życie seksualne. Z pewnością poznanie nowych technik, które można następnie wprowadzić do swojego łóżka, urozmaicenie życia seksualnego. Minusy? Chociażby wyrzuty sumienia – może się okazać, że nam taki seks grupowy podobał się bardziej niż naszemu partnerowi i chcielibyśmy go kontynuować, partner jednak – niekoniecznie.

Źródło : https://kurwy.net.pl/