Gdy prowadzimy życie erotyczne to zastanawiamy się nad tym w jaki sposób się zabezpieczać. Najbardziej popularne środki to prezerwatywy lub tabletki antykoncepcyjne. Jeśli chodzi o prezerwatywy to są one świetnym sposobem na niechcianą ciąże, a także druga bardzo ważna kwestia – choroby. Używanie prezerwatyw w czasie, gdy uprawiamy seks pozwala nam na uniknięcie zarażenia się chorobami, które są przenoszone drogą płciową. Bezpieczeństwo w prezerwatywie sięga prawie 100%, jednak my też musimy dobrze do tego podejść i używać ich tak jak należy.

Drugą opcją są tabletki hormonalne. Takie tabletki są droższe i tylko na receptę. Jednak nie potrzebujemy wtedy prezerwatyw, bo w tym przypadku nie zabezpiecza się facet, lecz kobieta. Wtedy możemy uprawiać seks bez gumki i cieszyć się jeszcze większymi doznaniami. Natomiast wadą takich tabletek jest pewien absurd.

Kobieta bierze tabletki, aby móc uprawiać bezpieczny seks, jednak gdy bierze już tabletki ochota na sex jej mija. Te tabletki działają na hormony i organizm różnie się po nich zachowuje. Po prostu są odpowiedzialne za zmniejszanie libido u laseczki. Jeszcze inną sprawą jest kwestia chorób. Tabletki nie uchronią nas przed zarażeniem. Wydaje się, że lepszym wyborem jednak będą prezerwatywy.

źródło: cipki