Na świecie jest wiele osób, które uwielbiają przygodny seks. Są to mężczyźni jak i kobiety. Wiele osób szuka seks przygód, które równają się z wielką przyjemnością, a także dla niektórych stają się sensem życia. Seks przygoda z osobą, która ledwie znamy może wiązać się z różnym ryzykiem.

Chodzi o chorobę AIDS. Jeśli decydujemy się na przygodny seks z nieznaną nam osobą to nie mamy pewności czy ta osoba nie jest chora i istnieje możliwość, że się zarazimy. Wiadomo, że taki seks stosunki dają niesamowite przeżycia i spełnienie. Często spotykamy się z osobą na umówiony seks w jakimś miejscu lub decydujemy się na publiczny seks. Jest to bardzo podniecające. Jednak czy nie lepiej byłoby coś takiego przeżyć z osobą, którą się kochamy i z którą jesteśmy już od dłuższego czasu? Na pewno jest to bezpieczne, bo znamy tą osobę na wylot i wiemy o niej wszystko, więc nie ma tego ryzyka zarażenia się.

Z ukochaną osobą również możemy uprawiać seks w różnych miejscach, a także próbować szybkich numerków. Przygodny sex jest wspaniałą erotyczną chwilą, ale należy uprawiać go z głową.

źródło: mokre cipki