Tekst głównie do panów. Często faceci myślą, że tylko kutasem mogą dać kobiecie rozkosz i orgazm. Najbardziej pewni siebie są faceci, którzy mają spore penisy. Jednak duży kutas to nie wszystko. Najważniejsza jest gra wstępna i to jak rozgrzejecie kobietę. Kiedy wasza dziewczyna będzie już bardzo rozgrzana, wtedy nie trzeba wielkiego kutasa, a nawet można powiedzieć, że nie trzeba żadnego kutasa by ją doprowadzić.

Podczas gry wstępnej, jeśli wasza laseczka się nie wstydzi, to zróbcie jej minetkę. Teraz co najważniejsze przy robieniu takiej minetki. Nie można wsadzać tam od razu swojego języka i szaleć nim poruszając we wszystkie strony w jej szparce. Trzeba spokojnie ruszać językiem wokól warg sromowych, a później zbliżać się co jakiś czas. Trzeba kobietę tak jakby powkurzać i zaczekać, aż sama będzie chciała więcej.

Liżąc cipki, trzeba skupić się na łechtaczce. Kobieta również może mieć orgazm łechtaczkowy. Ogólnie mówiąc, faceci powinni zadbać o kobietę poprzez grę wstępną, aby ją rozpalić. Jest wiele miejsc na ciele kobiety, które dadzą jej ogromną przyjemność.