W obecnych czasach, szczególnie w małych miejscowościach czy też wsiach do dzisiaj istnieją pewne stereotypy, które są tam właśnie szczególnie brane pod uwagę. Mówimy o stereotypach dotyczących erotycznych tematów. Tam nie mówi się otwarcie o seksie. Jeśli ludzie, którzy tam mieszkają i uprawiają seks to tylko tradycyjny. Ktoś, kto odważyłby się uprawiać seks w inny sposób jest od razu wyzywany. Niedopuszczalne sa tam inne formy seksu.

Takie stereotypy nie powinny jednak mieć dla nas znaczenia. Seks uprawia się po to, aby sprawić sobie wzajemnie przyjemność. Więc jeśli chodzi głównie o to, aby było nam dobrze, to powinniśmy uprawiać seks tak jak tylko nam się to podoba. Jeśli kogoś podnieca i najbardziej zadowala sex w niesamowicie hardcorowych pozycjach to niech tak właśnie to robi, oczywiście jeśli zgodzi się na to partner czy partnerka. Nikt nie jest taki sam i każdego podnieca coś innego. Każdy na swój sposób odczuwa największa przyjemność. Taka forma seksu to nic złego. Dzięki takim sex zabawom w naszym łóżku nie pojawi się nuda. A to jest bardzo ważne.

Kiedyś ludzie nie robili sobie z seksu takiej przyjemności, a to duży błąd. Seks nie tylko pozwala rozładować napięcie, odpowiednio odprężyć i poprawić humor, ale także buduje relacje między partnerami. Wspólne życie erotyczne w związku nie jest najważniejsze, nie mniej jednak jest to bardzo ważny element, który ma ogromny wpływ na stosunki partnerów wobec siebie. Powinniśmy więc zadbać o to, aby nasze życie erotyczne dobrze się układało.