Jak wiadomo studia to czas nie tylko podnoszenia kwalifikacji i zdobywania doświadczenie. Przede wszystkim wtedy mamy czas na to by się wyszaleć i bawić.

Nie mniej jednak coraz rzadziej oznacza to jedynie imprezy, picie alkoholu i próby z innymi używkami. Nie mniej jednak do tego wszystkiego dochodzi sex bez zobowiązań i jakichkolwiek konsekwencji. Jednym słowem organizowane są imprezy, na których studenci uprawiają ze sobą seks.

Nie chodzi o to, że idzie się tam z partnerem i to z nim w jakimś dyskretnym miejscu. Cały pokój lub mieszkanie pokryte jest nagimi osobami, które naprzemiennie ze sobą uprawiają seks. Co więcej mogą to czynić jednocześnie z kilkoma osobami. Napalona i pijane laseczki bardzo otwarte są na takie zbiorowe ruchanie. 

W ten sposób tworzy się seks grupowy, w którym biorą udział wszyscy zainteresowani znajdujący się w danym pomieszczeniu. Czyli mamy połączenie alkoholu lub innych używek i nieskrepowany seks, który uprawia się z każdym, niekoniecznie płci przeciwnej. Zdobywamy w ten sposób doświadczenie i nowe umiejętności, a także przy okazji dobrze się bawimy. Często po takich imprezach znajdujemy w sieci fotki erotyczne, które obrazują nam, jak bawią się studenci na domówkach.