Seks nie musi być rutyną! Wcale nie jest tak, że musimy uprawiać seks w łóżku w swojej sypialni i na tym się kończy. Można również spróbować seksu w nietypowych miejscach, jak np. na łonie natury. Taka seks przygoda może zbliżyć nas jeszcze bardziej, pozwolić się zrelaksować i odejść od codziennych problemów.

W takim seksie można odnaleźć wiele satysfakcji, namiętności, a także odmienności. Możemy porównać tą przygodę na łonie natury z parntnerem do tego, że przeżywamy jakiś romans, bo takie otoczenie może oddawać to wrażenie. Niestety takie przygody w plenerze nie zawsze są namiętne, bo stresujemy się tym, że ktoś może nas zobaczyć, choć innych podnieca bardzo ta świadomość i są jeszcze bardziej podnieceni. Taki seks w plenerze nie jest też dobrze widziany w świetle prawa.

W każdym razie, powinniśmy urozmaicać swoje życie erotyczne jeśli wkradnie się do niego nuda i próbować różnych rzeczy. W końcu to co jest dozwolone jest nudne, a to co zakazane, jeszcze bardziej kuszące. A taki publiczny seks jest naprawdę niezłym przeżyciem choć zakazanym w świetle prawa.