Czy uprawialiście kiedyś sex w różnym miejscu aniżeli tylko w sypialni? Jeśli nie to spróbuje czegoś różnego i wybierzecie się np. na sex włóczęgę za miasto. Nie komunikuję o tym, ażeby czcić publiczny porno, gdzie każdy ma nas zobaczyć jak to wykonujemy, bo to i tak jest nieustawowe w świetle uprawnienia. Mówię o tym, ażeby wybierać się gdzieś wozem za miasto czy do lasu i zjechać w zaciszne obszary, gdzie prędzej nikt nas nie nakryje.

Ewidentnie nie ma pewności czy jakaś jednostka nie będzie się czasem błąkała po zagajniku, jednak zawsze selekcjonujemy takie obszaru, w którym można komunikować, że znajduje się pewność, że nikt oprócz nas nie będzie tam przechodził. Wtedy potrafimy zabawić się w wozie. Możecie przesiąść się na tylną kanapę i tam się adorować. Taka przygoda erotyczna na pewno przestawi Wasze zażyłe relacje, a także wyśmienicie wpłynie na związek.

Nie potrafimy przeszkadzać się tylko w sypialni i tam czcić sex. Nie moglibyśmy, bowiem z czasem do naszego poufnego trwania wkradnie się monotonia, którą w przyszłości silnie będzie zdjąć. Czcząc seks w różnym miejscu aniżeli zwykle możemy wejść na wyższy pułap naszego erotycznego trwania i wywodzić z niego jeszcze więcej uciech.

źródło: tu8e.pl