Zdarza się często tak, że facet, który przyjaźni się z jakąś fajną dziewczyną jest skrycie w niej zakochany. Ona o tym nie wie i dalej traktuje go jak przyjaciela, lecz ten podkochuje się w niej od jakiegoś czasu. Tu pojawia się problem, bo facet z kobietą mogą być naprawdę dobrymi przyjaciółmi, a gdy jedno drugiemu wyzna miłość, często przyjaźń się rozpada.

Trudno jest o to, aby mężczyźnie, który nie ma swojej kobiety, nie podobała i nie pociągała go jego seksowna przyjaciółka. Na pewno facet, który ma taką przyjaciółkę nieraz marzy o tym aby uprawiać z nią seks. Podoba mu się ona bardzo i nie potrafi odwrócić wzroku od jej cycków, a także jej dupci.

Co wtedy należy zrobić? Tu jest dylemat. Czy żyć dalej z nią i utrzymywać cały czas przyjacielski kontakt, a tym samym poniekąd się męczyć z myślą, że się zakochaliśmy i bardzo nam się podoba z racji, że jest taka seksowna, czy może wyjawić jej to, że się zakochaliśmy. Wtedy często równa się to z końcem przyjaźni. Tutaj naprawdę jest wielki dylemat i walka z uczuciami.

źródło: sexzoom.pl