Zabawki erotyczne są dostępne na rynku i są bardzo popularne jeśli chodzi o posiadanie ich w sypialni. Wiele kobiet nie przyznaje się do faktu, że posiadają taki wibrator dla własnego użytku, ale prawdę mówiąc to spora część kobiet je posiada. Służą one przede wszystkim do samotnego zadowalania się laseczki, która nie może uprawiać seksu z mężczyzną z różnych powodów. Jednak, gdy kobieta jest w związku z mężczyzną, a posiada taki wibrator to co wtedy? Brać go do łóżka czy nie brać? Niektórzy mężczyźni nawet sami kupują swoim kobietom różne wibratory.

Tylko nie wiadomo do końca czy są one kupowane do masturbacji czy do seks z partnerem. Otóż zabranie wibratora do wspólnych igraszek z mężczyzną to dobry pomysł. Jest to zawsze jakieś urozmaicenie życia erotycznego. Mężczyzna może swoją kobietę zamiast palcami zadowalać wibratorem.

Jednak czy jest moment we wspólnym numerku, w którym wibrator jest wykorzystany na sto procent? Według mnie jest to taki moment, w którym laseczki pragną trójkąciku z dwoma facetami. Uprawiając seks ze swoim facetem, a w dodatku penetrowanie drugiej dziurki wibratorem może być porównywalne do trójkąciku.

źródło: erotyczne