Dzisiejszy dzień w pracy nie zaliczam do najlepszych, a wręcz do najgorszych, gdyż skończył przyłapaniem mnie na oglądaniu seks filmów, a w konsekwencji naganą i ostrą gadką z moim dyrektorem. Moja praca jest wymarzona, bowiem siedzę przy laptopie i na nim robię zlecenia, które wysyła mi mój zwierzchnik.

Często się obijam, bo potrafię się bardzo szybko wyrobić w zleceniach i wiem jak pokombinować, aby kierownik się nie zorientował. Pragnąłem się wyrwać bo miałem ochotę popatrzeć na nagie dupy ze strony cudnie.eu. Jednak tego dnia losy potoczyły się troszkę inaczej. Zdecydowałem jak zawsze troszkę poudawać, a że wiele ludzi na urlopach, więc nawet nie był z kim tak porozmawiać. Zachciało mi się małych igraszek w pracy, które często robię na nocnej zmianie. Pech chciał, że podczas oglądania sex filmów na stronce 9tube.pl, dyrektor wkroczył do mojego biura. Jego mina była bezcenna, a moja pierwsza myśl wiązała się z pytanie ” czy mam już pakować swoje rzeczy”?

Mój przełożony nie wiedział jak zareagować, jednak w końcu zebrał słowa i były one naprawdę ostre. Świetnie, że skoczyło się na naganie i nikt się o tym nie dowiedział, bo gdybym wrócił do domu, to żona by mnie zabiła. Bardzo dobrze, że po pracy miałem trochę czasu i zdołałem sobie w spokoju wskoczyć na internet i pooglądać rozebrane dupeczki ze strony majtusie.pl, to teraz moja ulubiona stronka erotyczna w internecie.

źródło: tavern.pl